Ana sayfa Part Time YORUM YAPARAK PARA KAZANMAK

YORUM YAPARAK PARA KAZANMAK

4346
4
PAYLAŞ

Yorum yaparak para kazanmak mı? Evet yanlış duymadınız. İnternetten para kazanma sektörü son yıllarda oldukça popüler hale geldi. Bu şekilde para kazanabileceğiniz bir çok yol olduğundan becerilerinize göre iş edinebilmeniz kolaylaşacaktır. Günün istediğiniz saatinde evinizden çalışabilmeniz, işe gitmek için erken saatte kalkmaya ihtiyaç duyulmaması, sevdiğiniz insanlara zaman ayırmak, istediğiniz zaman tatil yapmak gibi avantajlara sahip olması bu sektörü çekici hale getirmektedir. Üstelik kazancınızı belirlemek sizin elinizde yani patron sizsiniz.

İnternetten para kazanmak için öncelikle yapmanız gereken ne tür bir girişimde bulunacağınıza karar vermektir. Bu sayede daha doğru adımlar atarak hedeflerinize ulaşabilirsiniz. Kolayca ve iyi gelir elde edebileceğiniz bir iş olarak internetten  yorum yaparak para kazanmanın yollarını sizlerle paylaşmak istiyorum.

Yorumlarınız Değer Kazansın

İnternette bulunan sitelere ve mobil uygulamalara yorum yapmanız para kazanmanız için yeterlidir. Ancak yapılan yorumların özgün olması okunma sayısını arttıracağından önem taşımaktadır. Yaptığınız yorumlar ilgili internet sitesinin arama motorlarında üst sıralara taşınmasını sağlamaktadır. Bu durum internet sitesi sahibi firmalar için büyük önem taşımaktadır. Çünkü arama motorunda en üst sıralarda olmak daha fazla kullanıcının siteyi ziyaret etmesine sebep olur. Mobil uygulamalara yorum yaparak da para kazanabilirsiniz. Ancak bu durumda uygulamayı indirmeli ve 5 yıldız verme hizmetini sunmalısınız. Aynı şekilde bu durum da uygulamanın İos ve Android uygulama indirme sitelerinde kullanıcıların arama yaparken uygulamanın en üst sırada çıkmasını sağlar. Bu da uygulamanın daha çok indirilmesine ve uygulama sahibinin para kazanmasına sebep olmaktadır.

Hizmetlerinizi doğru yerlere ulaştırabilmek için webmaster forumlarını araştırarak sizin için uygun olan siteye üye olmanız gerekmektedir. Daha sonra site  sahiplerinden sipariş alarak yorum yazmaya başlayabilirsiniz. Yapacağınız yorumlarda kullanacağınız kelime sayılarına göre kendi paketlerinizi hazırlayabilirsiniz. Dilerseniz arkadaş grupları oluşturarak da kendi sisteminizi kurabilirsiniz.

İsterseniz evde oturarak isterseniz kafede oturup kahvenizi yudumlarken ilgili sitelere yorum yaptığınızı ve ciddi olarak aylık gelir elde ettiğinizi düşünün. Bu oldukça keyif verici bir iş olacaktır. Sizler de vakit kaybetmeden webmaster forumlarında yazan sitelere üye olarak işiniz için ilk adımı atabilirsiniz.

4 YORUMLAR

  1. yorum yaparak para kazanmak, gerçekten güzel bir fikir.. Örnek sitelerde verilirse daha güzel olur…

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here