Ana sayfa Forex Twitterdan Para Kazanmak

Twitterdan Para Kazanmak

5606
0
PAYLAŞ

Twitterdan Para Kazanmak

Twitterdan para kazanan sadece kurucular ve ilk yatırımcılar değildir. Sayısız birey ve işletme, yeni gelir fırsatları yaratmak için sosyal medyanın gücünden yararlanmak suretiyle internetten para kazanmak yöntemini kullanırlar. Aşağıda, Twitterdan para kazanmak için benzersiz yollar vurgulayacağız, ayrıca ilham veren bazı başarı hikayelerini ve en iyi uygulamaları inceleyeceğiz.

twitterdan para kazanmakSponsorlu Tweetler gönder

Birkaç ünlü kişi, Twitterı birkaç ekstra para kazanmanın bir yolu olarak kucakladı; sponsorların ürünlerini tanıtan tweetler göndererek, dünyanın Kim Kardashianları ve Snoop Doggs, tek bir tweet için (veya karakter başına yaklaşık 72 $) 10.000 dolar üretebilir.

Affiliate Pazarlamacısı ol

Satış ortağı pazarlaması, eninde sonunda gönderdiğiniz tavsiyeye bir satış yapan (tüccar) lar için potansiyel satış üretmeyi içerir. Onlara nihai bir müşteri göndermek karşılığında, kuruluşlar üretilen gelirin bir yüzdesini sizler için ayırırlar. Bir Nevi internetten para kazanmak yönteminiz tavsiye ya da yönlendirmedir.

Birçok bağlı kuruluş pazarlama programı Twittera uygulanabilir, ancak bazıları bu platformda, diğerinde olduğu gibi, tweetlerin nasıl tüketildiğini göz önüne alarak daha iyi çalışıyorlardır. Affiliate marketing, trafik göndermek için bir web siteniz veya blogunuz olduğunda çok daha etkilidir.

Twitterda Para Kazanmak için Diğer Yollar

Çevrimiçi satış için bir ürün varsa, için bir fırsat olarak Twitter kullanan düşünebilirsiniz sizin bağlı kuruluşları çalışmak. Uzaydaki önemli Twitter hesaplarına sahip bazı etkili insanlarla iletişime geçin ve onlara, Twitter takipçilerine nihai olarak yaklaşan satışlar için bir ortaklık düzenlemesi ile ilgilenip ilgilenmeyeceklerini sorun.

Tweet Swapping

Bağlı pazarlamacılarla iş ortağı olan bir tüccar olma konusunda rahat değilseniz, Twitterınızı satışa dönüştürerek internetten para kazanmak yöntemini seçebilirsiniz. Kendi işlerini veya web sitesi hakkında tweet yaptınız ve belirli sayıdada olsa geri dönüş alırsınız. Bu, herkes için uygulanabilir olmayabilir, ancak unutmayınız ki yaptığınız iş ile ilgili reklam her zaman önemlidir. Twitter de en iyi reklam yöntemlerinden biridir.

Bağlantılar oluşturun.  Twitter etkinliğinizden alabileceğiniz en değerli şeylerden biri, sitenize bir bağlantı oluşturmasıdır. Bir bağlantıyla direk para girişi elbette olmayacaktır. Ancak gerek sitenizin tanınırlığı ve gerekse hit sayısına katkı verecektir.Yeni izleyicileri sitenize kazandırarak ve arama sıralamaların da yükselmenize yardımcı olacaktır. Eğer doğru yapılırsa, Twitter, Webde yayınladığınız içeriği vurgulamak ve diğer kullanıcıları ona bağlantılar göndermek için harika bir araç olabilir. Bu, daha fazla ziyaretçi ve daha potansiyel müşterilere yol açtığı için, uzun vadece kazancınızda artış elde edebilirsiniz. Twitter ile bağlantı kurma konusunda gerekli bilgileri yine twitter üzerinde bulabilirsiniz..

Görüntülü Reklam Trafiği 

Görüntülü reklamlardan, yerinde kuruluş bağlantılarına veya bir dizi başka internetten para kazanmak yönteminden para kazanan bir web sitesi işletiyorsanız, Twitter, dolaylı geliri artırmak için mükemmel bir araç olabilir. Twitterda doğrudan para kazanmayacağınız halde, Twitter takipçilerinizi, onlardan para kazanabileceğiniz bir yere (yani, görüntülü reklam geliri veya başka çeşitli fırsatlar şeklinde) yönlendiren bir fırsatınız olacak ).

Web sitenizde satılacak bir ürününüz varsa da, Twitter yine sizin için alternatif bir tanıtım aracı olacaktır. Satışını yaptığınız ürünler hakkında küçük bilgilendirmeler, küçük dipnotlar ve hatta karşılıklı diyaloglar ilgi çekmenin güzel bir yoludur. Birçok e-ticaret şirketi, özel fırsatlar sunmak ve popüler ürünleri taramak için fırsatlar önermek için Twitter kullanmaktadır. Her ne kadar Twitterdan para kazanmak direk bir yöntem olmasada, mevcut yaptığınız işleri gündemde tutmanızı sağlayarak dolaylı bir gelir artışı anlamına gelir.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here