Ana sayfa Part Time PTC Sistemi ile internette kazanç

PTC Sistemi ile internette kazanç

1601
0
PAYLAŞ

PTC Sistemi ile internette kazanç

internette para kazanmak birçok kişi için cazip bir yol. internette kazanç yöntemleri arasında her daim güncelliğini ve popülerliğini koruyan bir yöntem. Bir başka deyişle reklam tıklama ile gelir elde etme sistemi de diyebiliriz.

Mantığı Nedir?

Amacı internette para kazanmak olupta konu hakkında bilmeyenler için izah edelim. Malum reklam her sektör için son derece önemlidir. Günümüzde her köşe başında, panoda, duvarda, hatta havalimanlarının lavabolarında bile reklam yapılmakta. Ancak sayıca en fazla kişiye ulaşılan reklam tabi ki internet reklamlarıdır. Milyonlara ulaşabilmenin en etkin yolu sanal ortamlar diyebiliriz. PTC sistemi de internette verilen reklamları izletmek ve okutmak adına geliştirilmiş. Temel mantık, Şirketler yada kişiler reklam veriyor ve reklam yayınlayan sistemlerde bu şirketlerden belirli ücret alıyor. Tabi ki aldıkları ücretin tutarı da reklamı ulaştırabildikleri kişi ya da gösterim sayısı ile orantılı. İşte bu noktada PTC sistemi devreye giriyor. İnternette kazanç peşindesiniz değil mi? İnternette para kazanmak için, reklamları izleyin, açın, okuyun ki; reklam şirketleri müşterilerinden kazansın ve bunun belirli bir oranını da sizlere ödesin. Yani aslında ücreti ödeyen reklamı veren şirket. Reklamı yayınlayan sistem ile reklamı izleyen kesim de bu ücreti paylaşıyorlar. 😊

 

Nasıl Başlarız?

Bu hizmeti veren siteleri internette araştırıp bulmanız çokta zor değil. Yerli ya da yabancı bir site olabilir. PTC sistemindeki siteler sizlere her gün belirli sayıda reklam linklerini mail yoluyla ulaştırır. Sizin internette kazanç elde edebilmek için yapmanız gereken bu mailleri takip etmek. Mail ile gelen linki tıklayıp, açılan reklam videosunu izlemeniz veya açılan web sitesinde belirli bir süre kalmanız bekleniyor. Bu süreler genellikle 30 saniyeden başlayarak 90 saniyeyi geçmeyen sürelerdir. Sistemdeki hesabınıza izlediğiniz her reklam veya ziyaret ettiğiniz her web sitesi için belirli bir ücret yansıtılır. Buyrun size alternatif bir internette paza kazanmak yönetemi.

Ne Kadar Kazandırır?

İnternette kazanç yapan insanları aslında ikiye ayırabiliriz. Birinci grup tek işi bu olan ve bunu meslek edinmiş insanlar. İkinci grup ise hali hazırda bir işi olup, boş vakitlerinde ek gelir hedefleyen kitle. Bahsettiğimiz bu sistemde ikinci gurupta saydımız, sadece boş zamanlarında internette kazanç ile ek gelir peşinde olanlar için.

 

Ortalama günlük 3 ile 10 arası reklam yada link mailinize gelecektir. Ortalama 5 reklam veya link olarak hesaplayalım. 60 saniyeden 5 reklam veya link toplam 3 dakika eder. Kazandıracağı rakam ise yine ortalama reklam başına 0,05 dolar. 5 reklamda 0,25 dolar günlük. Aylık yaklaşık 7,5 dolar. Özetle günde 3 dakika ayırarak kazanacağınız rakam bu. Çok az diyenleri duyar gibiyim. Acaba TV karşısında günlük ortalama kaç dakika reklam izliyorsunuz ve ne kadar kazandırıyor. Sadece düşünün. Bir arkadaşım bu sistemde yaklaşık 2 yıldır devam ediyor. Tabiki bu iş için ne kada zaman ayıracağınızı kararlaştırmanız lazım.Arkadaşın yöntemi biraz uyanıkça 😊 ailedeki herkes için üye olmuş. Bunun yanında bu hizmeti veren sadece birkaç site yok. Yani 5 ayrı sitede 5 ayrı üyelik. Ortalama herbiri için 5 reklam. Buyrun Hesap 5*5*5= 125 reklam izliyor ortalama kullanılan süre 100 dakika civarında 125*0,05=6,25 dolar günlük kazanç. Aylık 187,5 dolar ediyor. Tl bazında 765 TL gelir eder. Günlük bir buçuk saatlik koltukta yaslanıp reklam izleyerek bu rakam. Ama Ben onunla uğraşmam tv karsısında iki saat reklam izler beş kuruş kazanmam diyorsanız bu da sizin tercihiniz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here