Ana sayfa Network Marketing ONLİNE SATIŞ ORTAKLIĞI VEREN FİRMALARLA ÇALIŞMAK

ONLİNE SATIŞ ORTAKLIĞI VEREN FİRMALARLA ÇALIŞMAK

6146
0
PAYLAŞ

Online satış ortaklığı yapabilmeniz için yorulmanıza gerek yok. Artık bunu tek elde toplayan Affiliate adı verilen network sistemi bizim için bu firmaları düzenleyerek hazır halde sunuyor. Affiliate Network(Satış Ortaklığı) sayesinde yüzlerce siteye ulaşabiliyorsunuz. Bu satış ortaklığı ödemeyi düzenli olarak bankalar üzerinden hesaplarınıza yapmaktadır.  Bu ağlara yayıncı olarak üyelik başvurusunda bulunduğunuzda sizden kesinlikle bir ücret talep edilmiyor.

Online Satış Ortaklığı Nedir?

İnternet üzerinden size herhangi bir maliyeti olmayan ürünlerin reklamlarını yapıyorsunuz. Reklamlar aracılığı ile ürünler satılırsa prim alıyorsunuz. Burada yapılan işte satış ortaklığı denilmektedir.  Sıfır sermaye ile para kazanmak için bu yolu da denemeden geçmemelisiniz.

Online satış ortaklığı veren siteler sayesinde, ufak bir gelir elde edebilirsiniz. Hem şirketler hem de siz  kazançlı çıkacaksınız. Firmalar yüklü reklam paraları ödeyip müşteri çekememe ihtimali yerine daha garantici iş olan bireysel kişilerle çalışıyor. Böylece hem sizin cebinize hem de işverenin cebine yüz güldürücü paralar giriyor.

Blog, form, web sitesi, grup gibi sitelerden herhangi birine sahipseniz buradaki yazılarınızla köprü olacaksınız. Çünkü amaç bir gruba ulaşabilmektir ve bu sizin siteniz vasıtasıyla gerçekleşecektir.

  1. Admitad

Admitad, alanında en iyilerden biridir. Binlerce marka ile çalışmasını sürdürmektedir. Gerektiğince basit ve kullanışlı yönetim paneline sahiptir. İstediğiniz ürüne tek tıkla ulaşmanız mümkün. Satış ortaklığı veren Türk siteleri hakkında bilgiler panel üzerinden gönderiliyor.

Kazançlar, tıklanma oranları, ne tür kazanç modeli var gibi birçok ayrıntıya yönetici panelinden ulaşabilirsiniz. Üstelik çoğu bilgi görsellerle de destekleniyor. Elde edilen tutarlar banka hesabına düzenli bir şekilde yatırılıyor.

  1. Reklam Action

Reklam Action ailesine üye olarak birçok markaya tek bir panelden ulaşabileceksiniz. Yazılımı gayet profesyonelce hazırlanmış ve alt yapısı çok güçlü şekilde yapılanmıştır. Yönetim paneli Türkçe dilini desteklediği için işleri daha da kolaylaştırıyor. Elde edilen gelirler ise banka hesabınıza dönemsel olarak yapılıyor.

  1. Gelir Ortakları

Gelir ortakları da diğer network şirketleri gibi ödemeleri aksatmayan, saygın, prensipli bir şekilde çalışmaktadır. Siteye kayıt olduğunuz da giriş yaptıktan sonra satış ortaklığı veren Türk firmaları liste şeklinde karşınıza çıkar. Elde edilen raporları tablolar sayesinde inceleyebilirsiniz. Kazandığınız tutarlar 15 günlük süreler halinde banka hesabınıza yatırılır. Gelir Ortakları her geçen gün kalitesinden taviz vermeden büyümeye devam etmektedir.

Siteler İçin Linkler

  1. https://www.admitad.com/tr/

 

  1. http://gelirortaklari.com/

 

  1. https://www.reklamaction.com/yayinci.html

Online satış Ortaklığı konusunu bu şekilde sizlere açıkladım. Eğer merak ederseniz siteye göz atmak için sadece linklere tıklamanız yeterli olacaktır.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here