Ana sayfa Part Time MÜZİK DİNLEYEREK PARA KAZANMAK

MÜZİK DİNLEYEREK PARA KAZANMAK

3617
0
PAYLAŞ

İnternetten para kazanma hedefiniz için fazlasıyla yolu var. Birçoğunu sizlere açıkladım. Bunlardan birisi de müzik dinleyerek para kazanmak. Her internette kazanç yönteminde olduğu gibi, müzik dinleyerek para kazanmak için de belli kurallar vardır. Neden olmasın? Hem heyecanla, hem aklını boşaltarak müzik dinle hem de birkaç yorum yaparak para kazan.

Müzik dinleyerek para kazanmak için dinleyeceğiniz siteleri bir listede sıralayacak olursak:

musicxray.com

Bu müzik sitesi hem müzik dinlemenize hem de yeni müzik çıkartan ünlenmemiş sanatçıların ünlenmesi için yardımcı oluyor. Üstelik siteye üye olunması ücretsizdir.

Site de şarkılar dinlerken 4 dakikalık bir müzik için site tarafından 10 Cent ödeme yapılmaktadır. Ödemenizi 20 dolara ulaştığı zaman almaya başlayabiliyorsunuz. Bir de siteye başkalarını üye ederken referans olursanız. Onların kazandığı paranın %10’u kadar da siz prim almaktasınız.

radioloyalty.com

Bu site aracılığı ile hem yeni müzikler hem birçok ülkeden farklı radyolar dinleyerek hem de videolar izleyerek para kazanma şansını yakalıyorsunuz. Sitede Yaklaşık 5 bin radyo kanalı var. Amaç dinlediğiniz radyo, müzikler ve izlediğiniz videolarda en uzun süre durarak eğlenmek ve para kazanmak. Çünkü her 10 dakika da bir puanınız durduğunuz sürece artmaktadır. Sistemden nakit para çekemiyorsunuz maalesef, sadece verilen hediye çeklerini dilediğiniz gibi kullanabiliyorsunuz.

slicethepie.com

Hem şarkı dinleyerek hem de video izleyerek bu platformdan yararlanabilir ve para kazanabilirsiniz. Gezip, gördüğünüz otel kafe, restoran gibi yerlerle ilgili araştırmalar yaparak para kazanabilirsiniz. Bu site de diğer siteler gibi para kazanma şansınız vardır. Bunun için yapılması gereken üye olmaktır. Her yapıla incelemelerle para kazanacaksınız.  Her müziğin minimum 90 saniyesini dinleyerek para kazanabilirsiniz. Bundan sonra ise sistem size müzik üzerinden puanlama yapmanız için bildirimde bulunuyor. 1-10 arası değerlendirme yapıyorsunuz. Sistemde sorulan sorulara İngilizce dili ile cevap vermek zorunludur. Durum dolayısı ile ya iyi bir İngilizceniz olmalı ya da iyi bir çevirme programı kullanmalısınız. Sistem den çekilebilen minimum para 10 dolardır. Bu parayı çekmek için mail göndererek bildirimde bulunuyoruz.

hitpredictor.com

Bu müzik sitesinde ise müziği dinledikten sonra şarkılara oy vererek işlemleri yürütüyorsunuz. Kazanılmış puanlar karşılığında CD ve DVD’ler alıyorsunuz. Bir şarkı dinlerken normal durumda 3 puan alıyorsunuz. Ve de belli bir puana ulaştıktan sonra her şarkı başına 5 puan kazanıyorsunuz.

Sistemler birbirine benzer olarak ilerlemektedir. Müzik dinleyerek para kazanmak istiyorsanız kendinize en uygun olanı seçerek bu işten gelir elde edebilirsiniz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here