Ana sayfa Bilgisayar Link Satışı Yaparak Komisyon Kazanmak

Link Satışı Yaparak Komisyon Kazanmak

617
0
PAYLAŞ

Günlük yaşantımızı, ihtiyaçlarımızı karşılayabilmek için belirli işler karşılığın da para kazanmak zorundayız. Bu ihtiyaçlarımızın karşılanması hayati önem taşımaktadır.Link satışı yaparak para kazanmak nedir dersek; Hepimiz en kolay yoldan, yorulmadan para kazanma peşindeyiz. Günümüz teknoloji çağı olmasından da ötürü yapılan işler bu teknolojinin etrafında dönmektedir. Yorulmadan oturduğumuz yerden para kazanma yollarını hepimiz merak etmiş araştırmışızdır. Bunun için de internet bizim cevabımız olmuştur.

İnternetten para kazanmanın birçok yöntemi ve avantajı bulunmaktadır. En çok avantajı evden çıkmak zorunda olmamak ve bu sayede yol parasından tasarruf etmek. Bunun yanında ekstra olarak yemek parası vermemekte internetten para kazanmayı cazip hale getirmektedir. Eğer az çok internet kullanmasını biliyorsanız bu iş tam size göre. Yapabileceğinize inandığınız alan da ilerleyip istediğiniz miktarlarda para kazanmanız mümkündür.

Nasıl Yaparız?

İnternetten para kazanma yöntemlerinden birisi ise link satışı yaparak para kazanmaktır. Eğer kendinize ait bir web siteniz varsa ve bir blog varsa bu iş tamda sizlik olabilir. Link satışı yapacağınız firmayı belirlemek ilk adım olmalıdır. Belirledikten sonra bu firmanın veya sitenin üst görevlileri ile konuşup yapacağınız link satışı için ne kadar komisyon alacağınızı belirlemenizdir. Bu linkin tıklanma sayısına ziyaretine göre kazançtan belirli bir komisyon ile para kazanma mantığıdır. Sonra ki adım bu linki sitenizin neresine yerleştireceğinizle alakalıdır. Eğer linkin çok tıklanmasını istiyorsanız linkin konulacağı yer oldukça önem arz etmektedir. Birçok sitede yeni bir sayfa açılırken link satışını yaptığınız siteyi yeni bir pencere olarak açarak link satış işlemini gerçekleştirmektedir. Bunların en önemlisi paranızı alabileceğinize inandığınız güvenilir siteler ile anlaşma yapmanızdır. Bu linklerin siteniz ile uygunluğu kullanıcılar için de daha faydalı olacaktır. Link satışı reklam satışına oldukça benzemektedir. Direkt olarak reklam değil de link ile yönlendirme reklam yapılıyor diyebiliriz.

Sayfanızın kalitesine uygun link satışı yapmak istiyorsanız alımını yaptığınız sitenin dışarıya verdiği linklerin sayısı ve bu web sitesinin kalitesi ve anahtar kelime sıralaması önemlidir. Bunlara dikkat ederek bu işe girerseniz eğer başarılı olma olasılığınız oldukça yüksek olacaktır.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here