Ana sayfa Bilgisayar Link Kısaltma ile Para Kazanma

Link Kısaltma ile Para Kazanma

11242
0
PAYLAŞ

Link Kısaltma ile internette para kazanma

http://www.internettekazan.com sitesi olarak bu makalede, link kısaltma ile internetten para kazanma seçeneğini sizler için derledik.
Link Kısaltarak Para Kazanma son dönemde oldukça yaygın bir hale gelse de hala bu yöntemden para nasıl kazanıldığı pek bilinmemektedir.
Bugün bu makalemizde sizlere link kısaltma işini araştırarak sizler için gerekli olan temel bilgileri ve aklınıza ilk gelen soruları cevaplamaya çalışacağız.
Nasıl yapılır, Neden link kısaltılır, link kısaltma ile ilgili hangi siteleri denemelisiniz ve ne kadar güvenlidir bu konulara ilişkin bilgiler vereceğiz.
Link Kısaltma ile internette nasıl kazanç elde edebiliriz?
Link kısaltma sitelerinin temel prensibi; bazen çok uzun kelimelerden hatta cümlelerden oluşan sitelerin linklerini kendi uzantıları yardımı ile kısaltıp sizlere kısa linkler vermesidir.
Bazı link kısaltma siteleri kendi uzantısından sonraki bölüme adres girmenize olanak sağlar örneğin;(www.internettekazanc.com/deneme). Bazı sistemler ise otomatik karakter belirleyerek linkleri kısaltır. (www.internettekazanc.com/7EDh )
Bunun faydası satır boyunca uzanan bir linkinizi paylaşmaktansa, kısaltılmış olarak paylaşabilmenizdir.

Link Kısaltma Sitelerinin Amacı Nedir?

Link kısaltmanın amacı, internet kullanıcılarının sizin orijinal linkinize ulaşmak için kısalttığınız linke tıklamalrı esnasında, link kısaltma sitesinin yayınladığı reklamı izlemeleri ve ardından “Reklamı Geç” sekmesine tıklayarak gerçek linke ulaşmalarıdır. Link kısaltma, insanların orijinal uzun linke ulaşmaları esnasında izledikleri reklamdan belli bir miktar para almaya yarar. Yani internetten para kazanma şekli, izlettirilen reklamdan elde edilen kazançtır.

Neden Link Kısaltmalıyız?

İsteyen herkes linklerini kısaltarak internetten para kazanma şansına sahiptir. Fakat kazancınız tıklamaya orantılı olacağı için paylaştığınız kısaltılmış link, dikkat çekici yada ilgi uyandırıcı bir konuya dair ve bunun yanında dikkat çekici bir başlıkla olmalıdır. Örneğin, popüler ve yeni çıkan bir oyuna ilişkin link özellikle gençler tarafından ilgi görebilir. Yada vizyona yeni girmiş bir filme ilişkin tanıtım. Bu örnekleri ilgi alanlarına ve hobilere göre çoğaltmak mümkündür.
Hangi link kısaltma sitesinden ne kadar gelir elde edebiliriz?
Link kısaltma sitelerinin ülkelere göre verdiği tıklanma ücreti farklılık gösterir. Türkiye için tıklama istatistiklerine bakacak olursak;
Güvenli Link Kısaltma siteleri
Link.tl,
adf.ly
bc.vc
Bu üç site oldukça güvenilir ve son derece yaygın olan sitelerdir. Her üçünü de inceleyerek hepsini de ya da istediğiniz birini kullanarak internette para kazanma şansınız vardır. İsterseniz siteler hakkında da kısa bilgiler verelim.

Bc.vc

Yaklaşık olarak 5 saniyelik bir reklam gösteriminden sonra reklamı geç geliyor ve tıkladıktan sonrada bir tanede pop-up gösterimi yapıyor. Bu sistemi birazcık yavaşlatan bir olay. Bu yüzden tercih etmeyebilirsinizde.

Adf.ly

Yine bir öncekine benzer olarak 5 saniye reklam gösteriyor. Reklam gösteriminde “Reklamı geç” ikonunu tıkladıktan sonra pop-up açmıyor ve bekleme süreniz sadece 5 saniyeden ibaret. Bu da size zaman tasarrufu demek oluyor.

Link.tl

Aynı şekilde 5 saniye reklam gösteriyor. Reklam gösteriminin ardından “Reklamı geç” ikonuna tıkladığımızda ana sayfa da genellikle 2 adet reklam, bir de pop-up gösteriyor.Bu da diğer ikisinden cok daha fazla can sıkıcı oluyor. Bu yüzden bizim sıralamamız
1-Adf.ly 2-Bc.vc 3- Link.tl
Bu saydığımız sitelere alternatifler bulmanızda yapacağınız bir araştırma ile mümkün. Deneyerek ve gözlemleyerek sizler için en uygun olanını seçebilirsiniz.
Kazanacağınız miktar ve ödemelere ilişkin ise, birincisi sisteme üye olurken şifrenizi iyi seçin çünkü çok sayıda hesabın çalındığını forumlarda gördük, miktara gelince de bu tamamen size kalmış yani performansa ve harcayacağınız zamana göre değişiyor. Verilecek rakamlar kesinlikle yanıltıcı olacaktır. Üye olup mesela bir hafta gibi bir dönem çalışma yaparak ortalama geliri görebilmeniz en sağlıklı yol olacaktır. internetten para kazanma gibi bir düşünceniz var ise emek ve zaman harcamanız gerekir ki sizden istenen tek sermayede zaman ve emektir.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here