Ana sayfa Network Marketing Drop Shipping İle İnternetten Para Kazanma

Drop Shipping İle İnternetten Para Kazanma

634
0
PAYLAŞ

Dünya da hatta ülkemizde de oldukça yaygınlaşan iş imkânlarının vazgeçilmezlerinden birisi internetten para kazanmak. Hepimiz para kazanmak istiyoruz ama bunu en kolay yoldan yapmak istiyoruz. Kimselerle çok fazla muhatap olmadan, çalışma saati oldukça esnek, evden çıkmadan, saatlerce yol gitmeden, ekstra yol ve yemek parası harcamadan oturduğumuz yerden kendi evimizden kolaylık para kazanma yollarından birisi internetten para kazanmak. İnternetten para kazanmanın birçok farklı yöntemleri vardır. Bu yöntemi siz kendinize uygun gördüğünüz, yapabileceğinize inandığınız yöntemi seçmeniz doğru bir yol olacaktır. Diğer bir seçenek ise kendi siteniz üzerinden mi yoksa başka bir site üzerinden mi yapacağınıza karar vermek. Sizlere bu yöntemlerden

Drop Shipping

yöntemi ile nasıl internetten para kazanılır ondan bahsedeceğiz.
Drop Shipping yöntemi “ebay” gibi geniş ölçekli alışveriş sitelerinden para kazanma diyebiliriz. Türkiye de ki versiyonu ”gitti gidiyor” sitesidir. Bu sitenin çalışma mantığı bir satıcı var ve ürünlerini satması gerekmektedir. Bunun için illa gerçek hayatta satıcı olmanıza gerek yok toptancılardan alacağınız ürünleri siz belirleyip bunları satabilirsiniz.

Bunun için ilk aşama satmak istediğiniz ürünlerin listesini oluşturmak. En çok satan ürünlerin listesi ürünlerinizin daha çok satılmasına yardımcı olacaktır. Ürünlerinizin resimleri ile siteye yüklemeniz yeterlidir. Eğer ürünlerinizden satış yapabilirseniz ürünün ücreti gittigidiyor.com havuzunda bekletilir. Eğer alışveriş başarılı bir şekilde gerçekleşir ürün alıcıya ulaşırsa para sizin hesabınıza da geçecektir. 3. Bir aşama ise en önemli aşamalardan birisi toptancılardan aldığınız ürünlerin gönderi adresini kendi adresiniz değil de alıcının adresini yazıyorsunuz ücreti siz ödüyorsunuz böylelikle kargo ile uğraşma işini siz yapmıyorsunuz toptancı yerinize yapmış oluyor. Alıcıdan aldığınız para da sizin olduğu için toptancıya ödediğiniz para ile arada ki fark sizin karınız oluyor.

Satış yapmak için herhangi bir depo veya dükkâna ihtiyacınız olmadan site üzerinden satma işlemini gerçekleştirebiliyorsunuz. Elinizdeki ürünün stok durumunu sıklıkla kontrol etmekte fayda var çünkü ara sıra sıkıntı yaratabilir. Tüm bunlar için gittigidiyor.com üye olup bu satış işlemleri ile internetten para kazanabilirsiniz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here