Ana sayfa Bilgisayar Dosya Upload Ederek İnternetten Para Kazanma

Dosya Upload Ederek İnternetten Para Kazanma

489
0
PAYLAŞ

Birçok kişi para kazanmak ister. Dosya Upload ederek para kazanma yöntemi çok bilindik bir yöntem değildir. insanlar çoğu zaman oturduğu yerden fazla yorulmadan internette kazanç yapmak ister. Eski zamanlar da bu pek mümkün olmasa da teknoloji çağındayız ve bu artık kolaylıkla mümkün olmaktadır. Oturduğun yerden üstelikte kendi evinde bunu kolaylıkla yapabilmen mümkündür. Bunun için internetinizin ve bir bilgisayarınızın olması yeterli sayılacak derecedir. Eğer az çokta bunlar hakkına bilginiz varsa internetten para kazanmanız kaçınılmaz gerçek haline gelmiştir.

İnternetten para kazanmanın birçok da yolu vardır. Kendinize uygun gördüğünüz yapabileceğinize inandığınız alanda para kazanma işlemini yapabilirsiniz. Biz bugün sizlere dosya upload ederek nasıl para kazanabileceğinizden bahsedeceğiz.

Nasıl Yapılır

Dosya upload etmek yani dosya indirme sitelerinden dosya indirerek para kazanmak oldukça karlı ve kolay bir iş olarak gözükmektedir. Sistemin nasıl gerçekleştiği hakkında bilgi verelim. Öncelikle kendinize bir paypal hesabı açmaktır. Daha sonrasında ise dosya indirme işlemini hangi siteden yapacağınıza karar veriyorsunuz. En son adım ise bu indirdiğiniz dosyaları bir sitede paylaşmanız gerekmektedir. Bu siteler kendi sitenizde olabilir. Sitenize olan ziyaretçi sayısına göre de kazancınız artacaktır. Peki, sitemize ziyaretçileri nasıl çekebiliriz?

Bunun için en önemli yapmanız gerekenlerden birisi kendinizi siteyi ziyaret eden birisi olarak düşünüp empati yaparsanız eğer üyelik gerektirmeyen kolayca indirme işlemi yapılan bir site daima daha fazla ziyaret edilir. Eğer kendi siteniz yoksa paylaşım yaptığınız sitede üyelik olmamasına dikkat edin. Paylaştığınız dosyalar indirilmeye başlandığı andan itibaren sizde para kazanmaya başladınız demektir.

Peki, parayı nasıl alacağım? Asıl işlem burada başlıyor. Upload yapacağınız sitenin yetkilileri ile anlaşıyorsunuz ve indirme başına ne kadar ücret olacağı hesaplanır. Bu hesaplama ile ne kadar dosya indirilirse ona göre çapılarak ücret sizin paypal hesabınıza yatmaktadır. Bu indirilen dosya müzik, video vs her şey olabilir. Ve bu dosyanın büyüklüğüne göre de ücret değişim göstermektedir.

Dikkat etmeniz gereken hususlardan birisi ise internetten indirilen en çok dosyaların listesini çıkarmaktır. Bu sayede sitenizden ya da sizin yüklediğiniz dosyanın indirilme olasılığı artacaktır. Ne kadar dosya o kadar kazanç demektir.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here