Ana sayfa Network Marketing Dijital Birikim

Dijital Birikim

2275
0
PAYLAŞ

Dijital Birikim, 2018 Ocak ayının ortalarında faaliyete geçen yeni bir sistem. Yeni bir sistem derken aslında yıllardır birçok farklı isimlerle benzerleri açılıp ortalama bir yada bir buçuk yılda batan sistemleri andırıyor.

Daha önce birçoğumuz hatırlar kairos,çiftlikbank,recylix gibi sistemleri. Ortak özellikleri genellikle birden fazla paket sunmaları ve ortalama 4 ayda anaparayı geri alabileceğiniz sistemler. Eğer ilk furya da dahil olmuş iseniz ve bir yılı tamamlamışsanız ana para yanında ortalama %150-%200 kar edebileceğiniz sistemler. Dijital birikimde yatırım şirketi olma yolunda olduğunu iddia ediyor. Katılımcılardan toplanan paranın dijital para yada hepimiz bildiği adıyla kripto para borsalarında değerlendirildiği ve kazanılan kardan katılımcılara ödeme yapıldığını belirtiyor.

Yaklaşık iki buçuk aydır faal ve şuanda 2886 katılımcısı mevcut. Dijital birikim 75 günlük çalışma süresinde toplam 114 bin tl civarında ödeme yaptığını belirtiyor. Bu sistemde dikkatimi çeken, daha önceki benzerlerinde görülen referans sistemi yada en çok duyduğumuz adıyla ponzi sistemi yer almıyor. Bu bir artı gibi görünsede yine insanın aklına gelen soru işareti, bir yatırım şirketi nasıl olurda yıllık %200 kar ödeyebilir. Bu noktada aklımıza hemen önceki sistemler geliyor ve belirli bir süre sonra tıkanma ihtimali yüksek görünüyor.

Paketler

dijital birikim paketler100 Tl’den 50.000 TL ye kadar paketler sunulmuş ve paket alırken +KDV isteniyor. Yıllık getiri bütün paketlerde aynı oranda %200.

Genel olarak geriye dönük Network adını kullanan fakat gerçek network sistemi olmayan Dijital birikim benzeri sitelerin yaklaşık bir bir buçuk yılda maksimum sayıya ulaşarak patladığını düşünürsek, macerayı sevenler için ilk dört aylık dilim sisteme girilebilir süredir.

Tabiki bir yıl süreceğinin garantisini kimse veremeyecektir. Ancak riske atılabilecek miktardaki rakamlarla halihazırda denenebilir gözüküyor. Çünkü henüz 75 gün olmuş.

stratejilerini ”DijitalBirikim.Com.TR platformu, müşterilerin minimum risk ile paralarını dijital para birimleri ticaretine ve üretimine yatırım yapıp günlük olarak yüksek kazançlar elde etmelerine olanak verir” olarak lanse eden sistemi bundan sonraki süreçtede takip ediyor olacağız.

Daha detaylı inceleme veya kayıt olup denemek isterseniz  www.dijitalbirikim.com.tr/

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here