Ana sayfa Network Marketing CPA MARKETİNG İLE PARA KAZANMAK

CPA MARKETİNG İLE PARA KAZANMAK

1211
0
PAYLAŞ

Birçok yazımda bahsettiğim gibi internette para kazanmanın onlarca yolu var. Bu yollar sizin isteklerinize ihtiyaçlarınıza hatta zevklerinize göre bile biçimlenmiştir, diyebiliriz. CPA Marketing İle Para Kazanmak da bunlardan sadece birisidir. CPA Marketing işlemler ile para kazanmak oldukça zor olsa da gelir durumu düşünülünce denemeye değecek kadar kazançlıdır. Bu CPA Marketing ile para kazanmak için yapılması gerekenleri, ne olduğunu sizlere başlıklar halinde açıklayayım. Böylece kafanızda bir şablon otursun.

CPA Marketing Nedir?

CPA Marketing (Cost Per Action Marketing)  yani Harcama Başına Maliyet anlamına gelmektedir.  Siz bu işlemleri yapınca şirketlerin vb. aldıkları harcama başına bir maliyet oluşuyor. Bu maliyet sizin kazancınız oluyor. Yani bir nevi yapılan işlemlerden dolayı prim almak diyebiliriz. Fakat şöyle bir durum söz konusu prim almak diye düşününce bir şeyler mi satacağız sorusu akıllara mutlaka gelmiştir. Bunu da şu şekilde izah edecek olursam hayır. CPA Marketing sayesinde sadece forumlar doldurtarak bile para kazanabilirsiniz.

CPA Marketing İle Nasıl Para Kazanırım?

CPA Marketing’in en büyük özelliği satış başına vs. değil de direkt olarak yapılan eylem başına ücret vermesidir. Çoğu zaman bir linke tıklayarak, tıklatarak bile kazandırabilir, kazanabilirsiniz. Bu da aslında CPA Marketingi çekici bir duruma getirmiş oluyor.

CPA Marketing ile para kazanmak için, öncelikle verdiğim örnekle benzer işlemler yaparak kazanabilirsiniz. Mesela; bir oyun siteniz olsun ve benzersiz orijinal oyunlar sisteminizde yer alsın. Artık kitleniz belli oyun çılgını bir kitle sizin paylaşacağınız bir oyunu hazır şekilde bekliyor olacaktır.

Tam olarak bu durumda yeni bir oyun çıkartmadan kitleyi oyunun çıkacağını belirten resmi siteye gönderip, siteye giriş yapmaları halinde artık para kazanmaya başladınız. Hatta (Fragman)Tanıtım Filmini izletmeniz size bir tık fazla gelir sağlayabilir. Bunu da yaptığınız anlaşmalar belirlemektedir.

Nasıl Başlarım?

CPA Marketing’e nasıl başlarım sorusu, internette başını almış gidiyor. Bir de alt başlıkla benim açıklamamı görmenizi istedim. Bu iş diğer internet gelirleri haricinde biraz daha zor iştir. Çünkü zorluğu, başlamanın o kadar kolay olmamasıdır. Bunun sebebi ise yapılması gerekenlerin zincirleme bir düzenle hareket ediyor olmasıdır. Örneğin; Başarılı bir web siteniz olmalıdır. Daha sonra başarılı bir sabit kitleniz. Sonrasında ise bu kitleyi yönlendirme gücünüz. Bu işlemlerden sonrası ise kolay diyebilirim. CPA Marketing artık sizi kesinlikle kabul edecektir. Sıra para kazanmak için yapılması gerekenlerde… Forum doldurmak, başvuru yapmak, üyelik kaydı oluşturulmak vb. durumlarla takipçileriniz size para kazandırabilir.

Neden Form Doldurulsun ki?

Bir oyun arıyorsunuz ve bir reklam gördünüz gerekli direktifleri yerine getirerek oyuna çok uygun fiyata ulaşabiliyorsunuz. Sadece yapılması gereken şey gelen formdaki bilgileri doğru girmektir. Veya bir oyun esnasında başka bir oyunun reklamı çıktığında ilgi çekici ise kim tıklamaz ki? Bunun gibi durumlar göz önünde bulundurularak reklamlar alınırsa, “Neden form doldurulsun ki?” sorusuna da cevap bulmuş olursunuz. Bunların yanı sıra Bedava oyun kazan-dizüstü kazan-telefon kazan gibi ilgi çekici reklamlarla da ücret kazanabilirsiniz.

Genellikle markaların reklamların yapılacağı için tahminim bu üyeler için çok da can sıkıcı olmayacaktır. Böylece hem siz, hem şirket hem de kullanıcı kazanacaktır.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here