Ana sayfa Kripto Paralar Bedava Bitcoin Kazanmak

Bedava Bitcoin Kazanmak

2273
2
PAYLAŞ

Bedava Bitcoin Kazanmak, ne dersinizi?

Bedava bitcoin kazanmak, boş vakitlerinizde internetten kazanç elde edebilmenizin bir yolu. Bitcoin birçoğuna göre gelecekte daha da değerlenerek tamamen paranın yerini alacak yeni nesil ödeme aracı iken, Kimileri aynı fikirde değil. Büyük bir fiyasko ile biteceğini düşünenlerde az değil. Ancak günümüzde dünyanın birçok yerinde bitcoin kullanarak birçok işlem yapılmakta, hatta büyük şirketler bitcoin ile yatırım yapmaktalar.

Şimdiler de yaklaşık değeri 8000$ seviyelerinde. Her ne kadar son 2 aylık periyotta dalgalanmalar yaşansa da hala oldukça kıymetli. Bitcoin popüler olduktan sonra bazı sitelerde çok küçük miktarda da olsa bedava bitcoin kazandırıyorlar. Sitelerde ki reklam gelirleri ve tıklamalar sayesinde elde ettikleri kazancı bitcoin olarak dağıtan siteler mevcut. Sizde bedava bitcoin kazanmayı düşünüyorsanız buyrun seçenekleri inceleyelim.

1- FreeBitco.in

Freebitcoin.in sitesi en popüler bedava bitcoin kazanma sitelerinden birisi. 13 milyondan fazla üyesi bulunan site ödemelerini düzenli olarak yapan ve güvenilir olarak nitelendirilen bir site. Bedava bitcoin kazanmak için yapmanız gereken bir saat aralıklarla siteye girip bedava bitcoinleri almak. Zamanla hesabınızda biriken bitcoinleri 0.00030000 alt sınırına ulaşınca kendi cüzdanınıza çekebilirsiniz.

2- Bonus Bitcoin ile Bedava Bitcoin Kazanmak

Bonus bitcoin sitesi de Freebitco.in sitesine benzer olarak çalışmaktadır.  Fakat bonus bitcoin sitesi saatte bir değil,her 15 dakikika da bir bitcoin veriyor. Bonus bitcoin sitesi ile çok daha fazla bitcoin kazanabilirsiniz. Son derece basit bir işleyişi var. Üye olduktan sonra her 15 dakikada bir siteye girip ücretsiz bitcoininizi alabilirsiniz. Ancak her 15 dakika da bir girebilmek site kalmış. Bonus bitcoinden bitcoin kazanabilmek için Coinpot.co sitesine üye olarak cüzdan alabilirsiniz. Coinpot.co sitesi sayesinde kazandığınız bitcoinleriniz direk olarak otomatik olarak buradaki cüzdanınıza geliyor.

3- Bitfun ile Bedava Bitcoin Kazanmak

Bitfun diğerlerinden biraz daha farklı bir yapıya sahip. Burada oyun oynayarak bedava bitcoin kazanmak mümkün. Üstelik siz oyun oynamasanız bile kendiliğinden içeride bitcoin birikiyor ve siz boş vakitlerinizde girip biriken bitcoinlerinizi alabiliyorsunuz. Site içerisindeki oyunları oynamak size daha fazla bitcoin kazanma fırsatı veriyor.

4- AdBTC ile Bedava Bitcoin Kazan

Adbtc oldukça popüler ve genelde kullanıcılarının değendiği bitcoin sitelerinden birisi. Bu sitede işleyiş ise reklam tıklamaya dayalı. Yani siz reklam tıklayarak siteye kazandırıyorsunuz. Site de bu kazancını sizinle bitcoin olarak paylaşıyor. Siteye girince sol taraftaki menüden wiew ads yazan yere tıklayıp karşınıza gelen butona basıp reklam açıyoruz. Açılan reklamların süresi 10 ila 50 saniye arasında değişiyor. Boş vakitlerinizi değerlendirerek  oldukça tatminkar bitcoin kazanabileceğiniz bir site. Çünkü diğer sistemlerdeki gibi zaman bekleme durumu yok.

2 YORUMLAR

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here